Dharma & Martia

Dharma & Martia

دارما و مارتیا - حقوق دگرباشان در خاور میانه


”معادل سانسکریت هدف انسان در زندگی ”واژه دها رما” است. مطابق قانون ”دهارما” همه انسانها استعدادهای منحصر به فردی دارند که بایستی شکوفا شوند.براساس این قانون احتمال کشف این استعداد ها, زمانی بیشتر می شود که از خود بپرسیم
چه چیزی می توانم ببخشم؟ و نه اینکه: چه چیزی می توانم بدست آورم؟””اندرو متیوس”

مرتیا به معنی مردم در زبان اوستایی در كتيبه هاي هخامنشي و اوستايي آمده است – تازي شده آن انسان است.

لطفا برای اطلاعات بیشتر با مدیر دارما و مارتیا خانم نادیا ذابحی تماس حاصل بفرمایید.

کلیه تماس ها و مشارکت در فعالیت ها در این گروه محرمانه و با تاکید بر ایجاد فضای امن برای اعضا خواهد بود.

For contact: info@dharmamartia.org
http://www.dharmamartia.org

جنیفر پریتزکِر

مشاهیر دگرباش دنیاPosted by Nadia Zabehi Wed, January 04, 2017 19:19:32

چهره های برجسته دگرباش جنسی در آمریکا

جنیفر پریتزکِر

http://go.usa.gov/x9rFK

جنیفر ناتالیا پریتزکِر، با نام پیشین جیمز نیکولاس پریتزکر، در سال ۱۹۵۰ در شیکاگو آمریکا متولد شد و یک میلیاردر سرمایه گذار و خیر آمریکایی است.

پریتزکِر در فوریه ۱۹۷۴ به نیروی زمینی آمریکا پیوست و در مه ۱۹۷۹ لیسانس خود را در رشته تاریخ از دانشگاه لایولا شهر شیکاگو گرفت. او در دوره خدمتش در نیروی زمینی نشانها و مدالهای متعددی در آمریکا و از دیگر کشورها دریافت کرد. از آن جمله می توان از نشان شایستگی خدمت و مدال تقدیر نیروی زمینی یاد کرد.

جنیفر بنیانگذار و مدیر شرکتهای موفق تجاری متعددی، از جمله یک شرکت سرمایه گذاری موفق است. وی همچنین مالک املاک تجاری و مسکونی متعددی در شهر شیکاگو است.

جنیفر پریتزکِر با تاسیس بنیادها و موسسات مردم نهاد و غیر دولتی متعددی تقریبا تمام وقت خود را صرف خرج ارثیه کلان و همچنین ثروت کسب کرده اش و نیز کمکهای هنگفت دیگران برای خدمات اجتماعی و فرهنگی می کند. پریتزکر در اوت ۲۰۱۳ با انتشار بیانیه ای خطاب به شرکا، کارمندان و افراد مشغول در بنیادها و موسسات خیریه اش اعلام کرد که نامش از جیمز نیکولاس به جنیفر ناتالیا تغییر می کند، و این اعلام رسمی تغییر جنسیت او بود که متعاقبا پوشش خبری گسترده ای گرفت.

در سال ۲۰۱۶ مجله فوربز جنیفر را در رتبه ۳۷۴ در گروه ۴۰۰ ثروتمندترین افراد آمریکا و در رتبه ۱۰۶۷ در میان ثروتمندترینهای دنیا قرار داد. وی تنها عضو ترنسجندر این دو فهرست است. جنیفر در شهر شیکاگو زندگی می کند و از دو

ازدواج پیشینش دارای یک دختر و دو پسر است.

منبع: وزارت امور خارجه آمريكا به فارسي  • Comments(0)

Fill in only if you are not real

The following XHTML tags are allowed: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. CSS styles and Javascript are not permitted.