Dharma & Martia

Dharma & Martia

دارما و مارتیا - حقوق دگرباشان در خاور میانه


”معادل سانسکریت هدف انسان در زندگی ”واژه دها رما” است. مطابق قانون ”دهارما” همه انسانها استعدادهای منحصر به فردی دارند که بایستی شکوفا شوند.براساس این قانون احتمال کشف این استعداد ها, زمانی بیشتر می شود که از خود بپرسیم
چه چیزی می توانم ببخشم؟ و نه اینکه: چه چیزی می توانم بدست آورم؟””اندرو متیوس”

مرتیا به معنی مردم در زبان اوستایی در كتيبه هاي هخامنشي و اوستايي آمده است – تازي شده آن انسان است.

لطفا برای اطلاعات بیشتر با مدیر دارما و مارتیا خانم نادیا ذابحی تماس حاصل بفرمایید.

کلیه تماس ها و مشارکت در فعالیت ها در این گروه محرمانه و با تاکید بر ایجاد فضای امن برای اعضا خواهد بود.

For contact: info@dharmamartia.org
http://www.dharmamartia.org

"اریک فنینگ"

مشاهیر دگرباش دنیاPosted by Nadia Zabehi Wed, January 04, 2017 19:54:44

چهره های برجسته دگرباش جنسی در آمریکا

https://goo.gl/FhJLZo


اریک کِنِت فنینگ در سال ۱۹۶۸ متولد شده است و وزیر نیروی زمینی ایالات متحده آمریکاست.

اریک در شهر کَلَمَزو (Kalamazoo) ایالت میشیگان متولد شد و لیسانس خود را در رشته تاریخ در سال ۱۹۹۰ از دانشگاه دارتموث گرفته است. علاقه او به کار در دولت از سال ۱۹۸۸ و زمانی آغاز شد که در انتخابات مقدماتی ایالت نیو همپشایر شرکت کرد.

اریک فنینگ تقریبا همه ۲۵ سال گذشته را در خدمات دولتی گذرانده است. او در دهه ۹۰ کارمند کمیته خدمات نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا و پس از آن دستیار ویژه در دفتر وزیر دفاع. او کمی بعد به عنوان دستیار مدیر روابط عمومی کاخ سفید خدمت کرد.

اریک از ژوئیه ۲۰۰۹ به عنوان معاون جانشین و معاون مسوول امور اداری وزارت نیروی دریایی آغاز به کار کرد. او از ژوئن ۲۰۱۳ تا ژانویه ۲۰۱۶ در مناصب زیر خدمت کرد، معاون مدیر کمیسیون پیش گیری از گسترش سلاح کشتار جمعی و تروریسم، وزیر موقت نیروی هوایی، معاون وزیر نیروی هوایی و معاون و مامور موقت ارشد امور اداری نیروی زمینی.

در سوم نوامبر ۲۰۱۵ پرزیدنت باراک اوباما فنینگ را به عنوان وزیر نیروی زمینی به مجلس سنا معرفی کرد. پس از روندی طولانی سرانجام سنای آمریکا در ۱۷ مه ۲۰۱۶ وزارت او را با اتفاق آرا تایید کرد و اریک فنینگ رسما بیست و دومین وزیر نیروی زمینی آمریکا، بزرگترین شاخه ارتش آمریکای، و اولین وزیر آشکارا همجنسگرای یکی از شاخه های ارتش آمریکا شد. وی همچنین عالیرتبه ترین مقام آشکارا همجنسگرا در وزارت دفاع آمریکاست. اریک فنینگ در پی تایید انتصابش توسط مجلس سنا از شریک زندگیش بن مارسی-کوهن به خاطر صبرش در طی روند طولانی تایید سنا قدردانی کرد.

منبع: وزرات امور خارجه آمريكا به فارسي  • Comments(0)

Fill in only if you are not real

The following XHTML tags are allowed: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. CSS styles and Javascript are not permitted.